Office365 Business Essentials

Komunikacja na najwyższym poziomie. Business Essentials sprawdzi się w firmach, które posiadają pakiet Office, ale chcą korzystać z Exchange Online, Teams czy SharePoint Online.

Co otrzymujesz?

Poczta klasy biznesowej

Z pocztą klasy biznesowej zyskujesz stały dostęp do wiadomości, kontaktów oraz kalendarzy ze wszystkich urządzeń i z każdego miejsca. Swobodę działania zapewni możliwość wysyłania plików o wielkości do 150 MB i skrzynka o pojemności 50 GB. Z pomocą kalendarza zorganizujesz wspólną pracę, zarezerwujesz salę konferencyjną czy samochód służbowy.

Mobilność

Środowisko pakietu Office dostępne jest z poziomu komputerów PC i Mac oraz tabletów i smartfonów.

Spotkania Online

Organizowanie spotkań online z transmisją audio i wideo w jakości HD stało się jeszcze łatwiejsze. Z Office 365 spotkania mogą odbywać się w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie.

Komfortowe przechowywanie i udostępnianie plików

Z OneDrive dla Firm każdy użytkownik otrzymuje 1 TB przestrzeni dyskowej online. Przechowywane w chmurze dane są bezpieczne, a wszystkie dokumenty łatwo edytujesz i udostępniasz również osobom spoza firmy.

Spersonalizowane analizy

Funkcja Office Graph pozwala aplikacji Office Delve analizować zachowanie poszczególnych użytkowników, wyszukując najistotniejsze dla niego zawartości.

Jeszcze łatwiejsza współpraca

Dzięki Microsoft Teams sprawnie zorganizujesz pracę zespołową, integrując ludzi, treści i narzędzia. To łatwy i wygodny sposób na to, aby zwiększyć zaangażowanie i efektywność pracy.

Co zyskujesz?

Niezawodność

Twoje usługi są dostępne przez 99,9% czasu, co gwarantuje umowa finansowa SLA.

Wsparcie techniczne

Zapewniamy wsparcie techniczne certyfikowanych ekspertów, na których możesz liczyć w każdej sytuacji, 24 h/7.

Bezpieczeństwo

Z Office 365 Twoje dane są bezpieczne. Masz pewność pełnej ochrony i poufności informacji. Dane zapisywane są na 3 dyskach i przechowywane w 2 centrach danych (w Amsterdamie i Dublinie), co oznacza, że powstaje 6 kopii zapasowych dokumentów, które są kompleksowo chronione.

Aktualizację

Subskrybując Office 365 zawsze masz dostęp do najnowszej wersji pakietu Office, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Administrację

Wdrożenie usługi Office 365 nie wymaga specjalistycznej wiedzy informatycznej. Dodawanie i usuwanie użytkowników zajmie Ci zaledwie kilka minut.

Integrację z Active Directory

Z Office 365 można zarządzać uprawnieniami użytkowników i przeprowadzić synchronizację z usługą Active Directory.