Office365 Business Essentials

Aplikacje pakietu Office na wszystkich urządzeniach. Office 365 w planie Business sprawdzi się w organizacjach, którym zależy na swobodnym dostępie do Worda, Excela, PowerPointa czy Outlooka oraz magazynie plików online.

Co otrzymujesz?

Dostęp do najnowszych narzędzi

Usługa Office 365 to zawsze aktualne wersje programów Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote i Publisher. Dzięki możliwościom, jakie daje Office 365 i dopasowaniu ich do własnych potrzeb, zadania zrealizujesz sprawnie i szybko.

Office Online

Plan Business to także bezpłatne aplikacje Office Online pozwalające tworzyć i udostępniać dokumenty z dowolnego miejsca za pośrednictwem przeglądarki.

Pracę z każdego miejsca i urządzenia

Z Office korzystać możesz na komputerach PC, MAC i na większości urządzeń przenośnych. Pakiet zainstalujesz na 5 komputerach, 5 tabletach oraz smartfonach.

Komfortowe przechowywanie i udostępnianie plików

Z OneDrive dla Firm każdy użytkownik otrzymuje 1 TB przestrzeni dyskowej online. Przechowywane w chmurze dane są bezpieczne, a wszystkie dokumenty łatwo edytujesz i udostępniasz również osobom spoza firmy.

Co zyskujesz?

Niezawodność

Twoje usługi są dostępne przez 99,9% czasu, co gwarantuje umowa finansowa SLA.

Wsparcie techniczne

Zapewniamy wsparcie techniczne certyfikowanych ekspertów, na których możesz liczyć w każdej sytuacji, 24 h/7.

Bezpieczeństwo

Z Office 365 Twoje dane są bezpieczne. Masz pewność pełnej ochrony i poufności informacji. Dane zapisywane są na 3 dyskach i przechowywane w 2 centrach danych (w Amsterdamie i Dublinie), co oznacza, że powstaje 6 kopii zapasowych dokumentów, które są kompleksowo chronione.

Aktualizację

Subskrybując Office 365 zawsze masz dostęp do najnowszej wersji pakietu Office, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Administrację

Wdrożenie usługi Office 365 nie wymaga specjalistycznej wiedzy informatycznej. Dodawanie i usuwanie użytkowników zajmie Ci zaledwie kilka minut.

Integrację z Active Directory

Z Office 365 można zarządzać uprawnieniami użytkowników i przeprowadzić synchronizację z usługą Active Directory.