office 365 Office 365

Office 365 dla firm

Ideą usługi Office 365 jest zapewnienie wszystkich narzędzi, niezbędnych do pracy w dowolnym miejscu, dowolnym momencie i na dowolnym urządzeniu. To pakiet Office, który znamy od dawna, wzbogacony o funkcje chmury i wiele dodatkowych aplikacji, takich jak grupowe kalendarze, Planner i obsługa zadań (To-Do), wspólne środowisko pracy (Teams), wewnętrzny Intranet (Sharepoint) czy też firmowy portal społecznościowy (Yammer).

Z Office 365 zarządzaj, współdziel, oszczędzaj i ciesz się doskonałą organizacją pracy!

Office 365 usprawni funkcjonowanie Twojego biura. Duże i niezawodne skrzynki pocztowe, do których dostęp możliwy jest z każdego miejsca i urządzenia, zwiększą efektywność pracy, a Ty zyskasz gwarancję bezpieczeństwa swoich wiadomości. Praca w czasie rzeczywistym na jednym pliku ułatwi wspólne działania i przyspieszy realizację projektów. O doskonałą komunikację z użytkownikami na całym świecie zadba Microsoft Teams. Z Office 365 zarezerwujesz salę konferencyjną czy samochód służbowy, a dzięki aplikacji do tworzenia planów, zorganizujesz działania zespołu, przydzielisz zadania do konkretnych osób i będziesz mógł śledzić terminowość ich realizacji. Wybierz odpowiedni plan i przekonaj się, jak wiele możliwości stawia przed Tobą i Twoją firmą Office 365!

Business Basic

Komunikacja na najwyższym poziomie. Business Basic sprawdzi się w firmach, które posiadają pakiet Office, ale chcą korzystać z Exchange Online, Teams czy SharePoint Online.

Plan Office365 Apps for business

Aplikacje pakietu Office na wszystkich urządzeniach. Office 365 w planie Business sprawdzi się w organizacjach, którym zależy na swobodnym dostępie do Worda, Excela, PowerPointa czy Outlooka oraz magazynie plików online.

Office365 Business Standard 

Wszystkie narzędzia w jednym miejscu. Business Standard łączy możliwości planów Apps for business i Business Basic. Dzięki temu zyskujesz dostęp do kluczowych narzędzi – m.in. poczty, wiadomości błyskawicznych, SharePointa, Microsoft Teams i aplikacji Office.