office 365 Microsoft Business Basic

Microsoft 365 Business Basic

Komunikacja na najwyższym poziomie. Microsoft 365 Business Basic sprawdzi się w firmach, które posiadają pakiet Office, ale chcą korzystać z Exchange Online, Teams czy SharePoint Online.

Microsoft 365 Business Basic co otrzymujesz?

Poczta klasy biznesowej
Z pocztą klasy biznesowej zyskujesz stały dostęp do wiadomości, kontaktów oraz kalendarzy ze wszystkich urządzeń i z każdego miejsca. Swobodę działania zapewni możliwość wysyłania plików o wielkości do 150 MB i skrzynka o pojemności 50 GB. Z pomocą kalendarza zorganizujesz wspólną pracę, zarezerwujesz salę konferencyjną czy samochód służbowy.
Mobilność
Środowisko pakietu Office dostępne jest z poziomu komputerów PC i Mac oraz tabletów i smartfonów.
Spotkania Online
Organizowanie spotkań online z transmisją audio i wideo w jakości HD stało się jeszcze łatwiejsze. Z Office 365 spotkania mogą odbywać się w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie.
Komfortowe przechowywanie i udostępnianie plików
Z OneDrive dla Firm każdy użytkownik otrzymuje 1 TB przestrzeni dyskowej online. Przechowywane w chmurze dane są bezpieczne, a wszystkie dokumenty łatwo edytujesz i udostępniasz również osobom spoza firmy.
Spersonalizowane analizy
Funkcja Office Graph pozwala aplikacji Office Delve analizować zachowanie poszczególnych użytkowników, wyszukując najistotniejsze dla niego zawartości.
Jeszcze łatwiejsza współpraca
Dzięki Microsoft Teams sprawnie zorganizujesz pracę zespołową, integrując ludzi, treści i narzędzia. To łatwy i wygodny sposób na to, aby zwiększyć zaangażowanie i efektywność pracy.

 Microsoft 365 Business Basic co zyskujesz?

Niezawodność

Twoje usługi są dostępne przez 99,9% czasu, co gwarantuje umowa finansowa SLA.

Wsparcie techniczne

Zapewniamy wsparcie techniczne certyfikowanych ekspertów, na których możesz liczyć w każdej sytuacji, 24 h/7.

Bezpieczeństwo

Z Microsoft 365 Business Basic Twoje dane są bezpieczne. Masz pewność pełnej ochrony i poufności informacji. Dane zapisywane są na 3 dyskach i przechowywane w 2 centrach danych (w Amsterdamie i Dublinie), co oznacza, że powstaje 6 kopii zapasowych dokumentów, które są kompleksowo chronione.

Aktualizację

Subskrybując Microsoft 365  Business Basic zawsze masz dostęp do najnowszej wersji pakietu Office, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Administrację

Wdrożenie usługi Microsoft 365  Business Basics nie wymaga specjalistycznej wiedzy informatycznej. Dodawanie i usuwanie użytkowników zajmie Ci zaledwie kilka minut.

Integrację z Active Directory

Z Microsoft 365  Business Basic można zarządzać uprawnieniami użytkowników i przeprowadzić synchronizację z usługą Active Directory.