Profesjonalne strony WWW

Stworzone by w każdym detalu odpowiadać twoim potrzebom

Kreujemy wizerunek twojej firmy w sieci

Zajmujemy się tworzeniem stron internetowych, które nie tylko są maksymalnie atrakcyjne wizualnie i zgodne z najświeższymi trendami designu, lecz również kompatybilne ze wszystkimi obowiązującymi standardami optymalizacji. Specjalizujemy się we współpracy z wymagającymi klientami biznesowymi, doskonale rozumiejąc jak ważne jest posiadanie stworzonej od podstaw, niezawodnej i kreatywnej wizytówki swojej firmy w internecie.

Strony Wizytówkowe

Wizytówka internetowa to prosta strona WWW zawierająca do kilku podstron, idealnie skrojona na potrzeby niewielkich przedsiębiorstw. Dzięki stronie tego typu efektownie zaprezentujesz swoją firmę, udostępnisz dane kontaktowe, a poprzez umieszczenie strony w wyszukiwarkach odnajdą cię potencjalni klienci.

Sklepy Internetowe

Zależy nam na tym, aby stworzyć sklep internetowy w pełni dopasowany do oczekiwań klienta. W związku z tym korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań, projektujemy autorskie, lub łączymy jedne i drugie tak by zapewnić maksymalną efektywność twojego biznesu internetowego.

Aplikacje i systemy Webowe

Korzystając z najnowocześniejszych technologii informatycznych tworzymy systemy, które pomogą ci znacząco zwiększyć efektywność firmy. Systemy zarządzania takie jak ERP, CRM, MES czy RCP pomogą ci zredukować koszta i zoptymalizować wszystkie aspekty działalności twojego biznesu.

SEO i pozycjonowanie

Zoptymalizujemy twoją stronę tak by maksymalnie zwiększyć obecność twojego biznesu w internecie. Profesjonalne pozycjonowanie zapewni klientom łatwe i szybkie znalezienie twojej firmy.

Cechy stron tworzonych przez CTiT

Optymalizacja i skalowalność

Tworzone przez nas strony są szybkie i niezawodne, działające bezbłędnie niezależnie od tego czy korzysta się z nich na telefonie, tablecie czy komputerze, lub od tego której przeglądarki się używa.

Nowoczesne technologie

Doskonale znamy potrzeby wymagających klientów biznesowych, dzięki czemu doskonale wiemy które z najnowszych technologii najlepiej spełnią potrzeby twojej firmy.

Stylowy design

Od podstaw strony aż do najmniejszych detali, dokładamy wszelkich możliwy starań by stworzona przez nas strona WWW była przejrzysta, świetnie wyglądała i stanowiła doskonałą wizytówkę twojej firmy w internecie.

Projekty od podstaw

Banalne szablony nie spełniają twoich oczekiwań? Zaprojektujemy stronę od podstaw, tak by w pełni odpowiadała twojej wizji i wyróżniała twoją firmę na tle konkurencji.

Współpraca z CTiT:

 

Krok po kroku

Wizja

Poznajemy twoje potrzeby i oczekiwania by zaproponować ci szereg rozwiązań technologicznych najlepiej spełniających wymagania twojej firmy.

Projekt

Tworzymy projekt strony zarówno pod względem wizualnym jak i funkcjonalnym. Dokładamy starań by każdy najmniejszy detal strony był perfekcyjnie dopasowany do twoich potrzeb.

Realizacja

Nasi specjaliści wykorzystują najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne by urzeczywistnić twoją wizję. Na każdym etapie tworzenia strony możesz czynnie uczestniczyć i wprowadzać modyfikacje do projektu.

Publikacja

Nowa strona internetowa to nowy etap rozwoju twojej firmy. Gdy mamy pewność, że strona w 100% spełnia twoje wymagania, publikujemy ją w internecie i szkolimy pracowników twojej firmy w jej obsłudze.