office 365 Microsoft 365 Apps for business

Microsoft 365 Apps for business

Aplikacje pakietu Office na wszystkich urządzeniach. Microsoft 365 w planie Apps for business sprawdzi się w organizacjach, którym zależy na swobodnym dostępie do Worda, Excela, PowerPointa czy Outlooka oraz magazynie plików online.

Microsoft 365 Apps for business co otrzymujesz?

Dostęp do najnowszych narzędzi

Usługa Microsoft 365 Apps for business to zawsze aktualne wersje programów Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote i Publisher. Dzięki możliwościom, jakie daje Microsoft 365 i dopasowaniu ich do własnych potrzeb, zadania zrealizujesz sprawnie i szybko.

Office Online

Plan Business to także bezpłatne aplikacje Office Online pozwalające tworzyć i udostępniać dokumenty z dowolnego miejsca za pośrednictwem przeglądarki.

Pracę z każdego miejsca i urządzenia

Z Office korzystać możesz na komputerach PC, MAC i na większości urządzeń przenośnych. Pakiet zainstalujesz na 5 komputerach, 5 tabletach oraz smartfonach.

Komfortowe przechowywanie i udostępnianie plików

Z OneDrive dla Firm każdy użytkownik otrzymuje 1 TB przestrzeni dyskowej online. Przechowywane w chmurze dane są bezpieczne, a wszystkie dokumenty łatwo edytujesz i udostępniasz również osobom spoza firmy.

Co zyskujesz z Microsoft 365 Apps for business  ?

Niezawodność

Twoje usługi są dostępne przez 99,9% czasu, co gwarantuje umowa finansowa SLA.

Wsparcie techniczne

Zapewniamy wsparcie techniczne certyfikowanych ekspertów, na których możesz liczyć w każdej sytuacji, 24 h/7.

Bezpieczeństwo

Z Microsoft 365 Twoje dane są bezpieczne. Masz pewność pełnej ochrony i poufności informacji. Dane zapisywane są na 3 dyskach i przechowywane w 2 centrach danych (w Amsterdamie i Dublinie), co oznacza, że powstaje 6 kopii zapasowych dokumentów, które są kompleksowo chronione.

Aktualizację

Subskrybując Microsoft 365 zawsze masz dostęp do najnowszej wersji pakietu Office, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Administrację

Wdrożenie usługi Microsoft 365 nie wymaga specjalistycznej wiedzy informatycznej. Dodawanie i usuwanie użytkowników zajmie Ci zaledwie kilka minut.

Integrację z Active Directory

Z Microsoft 365 można zarządzać uprawnieniami użytkowników i przeprowadzić synchronizację z usługą Active Directory.