office 365 Microsoft 365 Business Premium

Microsoft 365 Business Premium

Wszystkie narzędzia w jednym miejscu. Microsoft 365 Business Premium łączy możliwości planów Business Basic Apps for business. Dzięki temu zyskujesz dostęp do kluczowych narzędzi – m.in. poczty, wiadomości błyskawicznych, SharePointa, Microsoft Teams i aplikacji Office.

Microsoft 365 Business Premium co otrzymujesz?

Dostęp do najnowszych narzędzi

Usługa Microsoft 365 Business Premium to zawsze aktualne wersje programów Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote i Publisher. Dzięki możliwościom, jakie daje Microsoft 365 Business Premium i dopasowaniu ich do własnych potrzeb, zadania zrealizujesz sprawnie i szybko.

Mobilność

Środowisko pakietu Office dostępne jest z poziomu komputerów PC i Mac oraz tabletów i smartfonów.

Spotkania Online

Organizowanie spotkań online z transmisją audio i wideo w jakości HD stało się jeszcze łatwiejsze. Z Office 365 spotkania mogą odbywać się w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie.

Poczta klasy biznesowej

Z pocztą klasy biznesowej zyskujesz stały dostęp do wiadomości, kontaktów oraz kalendarzy ze wszystkich urządzeń i z każdego miejsca. Swobodę działania zapewni możliwość wysyłania plików o wielkości do 150 MB i skrzynka o pojemności 50 GB. Z pomocą kalendarza zorganizujesz wspólną pracę, zarezerwujesz salę konferencyjną czy samochód służbowy.

Jeszcze łatwiejsza współpraca

Dzięki Microsoft Teams sprawnie zorganizujesz pracę zespołową, integrując ludzi, treści i narzędzia. To łatwy i wygodny sposób na to, aby zwiększyć zaangażowanie i efektywność pracy.

Komfortowe przechowywanie i udostępnianie plików

Z OneDrive dla Firm każdy użytkownik otrzymuje 1 TB przestrzeni dyskowej online. Przechowywane w chmurze dane są bezpieczne, a wszystkie dokumenty łatwo edytujesz i udostępniasz również osobom spoza firmy.

Spersonalizowane analizy

Funkcja Office Graph pozwala aplikacji Office Delve analizować zachowanie poszczególnych użytkowników, wyszukując najistotniejsze dla niego zawartości.

Microsoft 365 Business Premium co zyskujesz ?

Niezawodność

Twoje usługi są dostępne przez 99,9% czasu, co gwarantuje umowa finansowa SLA.

Wsparcie techniczne

Zapewniamy wsparcie techniczne certyfikowanych ekspertów, na których możesz liczyć w każdej sytuacji, 24 h/7.

Bezpieczeństwo

Z Microsoft 365 Business Premium Twoje dane są bezpieczne. Masz pewność pełnej ochrony i poufności informacji. Dane zapisywane są na 3 dyskach i przechowywane w 2 centrach danych (w Amsterdamie i Dublinie), co oznacza, że powstaje 6 kopii zapasowych dokumentów, które są kompleksowo chronione.

Aktualizację

Subskrybując Microsoft 365 Business Premium zawsze masz dostęp do najnowszej wersji pakietu Office, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Administrację

Wdrożenie usługi Microsoft 365 Business Premium nie wymaga specjalistycznej wiedzy informatycznej. Dodawanie i usuwanie użytkowników zajmie Ci zaledwie kilka minut.

Integrację z Active Directory

Z Microsoft 365 Business Premium można zarządzać uprawnieniami użytkowników i przeprowadzić synchronizację z usługą Active Directory.